Kaip užsakyti?

1. Kaip pateikti nuotraukų spausdinimo užsakymą?

 

Tai labai paprasta - prisijunkite, įkelkite nuotraukas, suformuokite užsakymą. Šalia kiekvieno svarbaus užsakymo parametro rasite informacinį ženkliuką - , perskaitę informaciją pasirinkite Jums priimtiną variantą ir taip darykite iki kol pateksite į užsakymo ataskaitą.

 


2. Kaip pateikti fotosuvenyrų užsakymą?

 

Prisijunkite, išsirinkite norimą suvenyrą, priskirkite nuotraukas, suformuokite užsakymą. Šalia kiekvieno svarbaus užsakymo parametro rasite informacinį ženkliuką - , perskaitę informaciją pasirinkite Jums priimtiną variantą ir taip darykite iki kol pateksite į užsakymo ataskaitą.

 


3. Kaip pateikti vieną užsakymą iš įvairių kategorijų prekių ar paslaugų?

 

Pasirinkite prekę ar paslaugą nurodykite jos parametrus ir dėkite į krepšelį. Toliau spauskite bet kurią norimą paslaugų kategoriją, pasirinkite produktą, nurodykite jo parametrus ir irgi dėkite į krepšelį. Taip galite suformuoti vieną užsakymą iš ivairiausių produktų ir sumažinti iki nulio pristatymo išlaidas. Pridėtų produktų vertė bus atvaizduojama ekrano dešinėje, viršuje. Norėdami išvalyti krepšelį spauskite "Išvalyti krepšelį". Norėdami pradėti vykdyti užsakymą spauskite "Apmokėti" ir apmokėkite jį.