Kaip sukurti fotoknygą?

1-2. Prisisjunkite ir pasirinkite "FOTOKNYGŲ GAMYBA" - naudotis fotoknygų maketavimo programa gali tik prisijungę vartotojai:

 


3. Spauskite "Sukurti fotoknygą" ir būsite nukreipti į fotoknygų maketavimo programą:

 


4. Pasirinkite fotoknygos tipą. Galite rinktis iš dviejų variantų - puikių ekonominės klasės knygelių "EKO" arba itin kokybiškų ir prabangių "PREMIUM" klasės fotoknygų:

 


5. Pasirinkite vieną iš trijų maketavimo rėžimų. Vėliau galėsite jį pakeisti:

Rėžimas "5 žingsniai" yra greičiausias fotoknygos sukūrimo įrankis, leidžiantis užpildyti iš anksto paruošto fotoknygos temos šablono viršelį ir puslapius nuotraukomis ir tekstais.

"Kūrybinis" maketavimo rėžimas yra labiau funkcionalus - atrakinama galimybė keisti nuotraukų ir tekstų poziciją puslapyje, keisti fonus ir panašiai.

Maketavimo rėžimas "Fantazija" atveria neribotas galimybes kurti knygą - įmanoma įkelti "kiauras" nuotraukų kaukes, rėmelius, png piešinėlius ar bet kokius kitus puslapių apipavidalinimo elementus.

 


6. Pasirinkite fotoknygos dydį:

 


7. Rinkitės fotoknygos temą. Tema - tai iš anksto paruoštas fotoknygos maketo šablonas, kurį vėliau galėsite modifikuoti pagal savo poreikius - keisti viršelio dizainą, puslapių maketus ir kita. Šalia kiekvieno pasirinkto maketo rasite jo dizano pavyzdį:

 


8. Įkelkite atrinktas nuotraukas. Fotoknygą papildyti nuotraukomis, jas kaitalioti ar trinti galėsite ir vėliau, todėl nėra svarbu iš anksto skaičiuoti tikslaus jų kiekio.

Nuotraukos - svarbiausias fotoknygos elementas, jos turi būti kokybiškos, pakankamos raiškos, skaidrios ir ryškios. Viename atvarte talpinamos nuotraukos turėtų būti kiek įmanoma vienodesnio tono, nes spausdinimo metu įmanoma atlikti korekcijas tik visam lapui bendrai, nėra galimybės koreguoti atskirų lapo zonų. To pasekoje šalia esančios per tamsi ir per šviesi nuotraukos pablogins bendą lapo vaizdą.

 


9. Užpildykite nuotraukomis viršelį ir puslapius automatiniu arba rankiniu būdu. Užpildžius būtina peržiūrėti visus puslapius ir atversti nuotraukas į reikiamą padėtį, taip pat bakstelėjus ant nuotraukos su jos viduryje atsirasiančiu delno žymekliu stumdyti vaizdą rėmelyje tol kol vaizdo kompozicija jus tenkins:

 


10. Programos lange galite keisti įvairius fotoknygos parametrus - keisti viršelio stilių, puslapių išdėstymą, perjungti maketavimo rėžimą ir tokiu būdu atrakinti dar daugiau funkcijų:

 


11. Atidžiai peržiūrėkite sukurtą fotoknygą paspaudę projekto peržiūros ženkliuką:

 


12. Išsaugokite fotoknygos maketą ir paspauskite krepšelio ženkliuką:

 


13. Spauskite "Gaminti" ir fotoknyga bus įkelta į jūsų pirkinių krepšelį:

 


14. Pasirinkite užsakymo pristatymo parametrus ir apmokėkite užsakymą:

 


Būkite kantrūs ir sulaukite kol jūsų unikali fotoknyga bus pagaminta. Apie užsakymų pristatymą informuojame SMS ir el. paštu. Užsakymų vykdymo būklę taip pat galite stebėti ir užsakymų istorijoje.

Dėkojame už dėmesį!


 

uždaryti šį langelį