Fotoknyga "EKO"

Puikios nedidelės fotoknygos minkštais viršeliais, neplėšančios piniginės. Viršelis blizgus, laminuotas, įrišimas sąvaržomis. Vidiniai puslapiai spausdinami ant pusiau blizgaus skaitmeninės spaudos, 120gsm popieriaus.

 

Fotoknygos maketavimo gidas

 


Sukurti fotoknygą


EKO fotoknygų kainos ir pagaminimo terminai:

Pavadinimas

Puslapių skaičius

Kaina už 18 psl. fotoknygą

Papildomų puslapių kaina

Pagaminimo terminas

EKO fotoknyga SQUARE 21x21 cm, pusiau blizgus skaitmeninės spaudos popierius 18 - 50 psl. 9,99 € 0,25 € už papildomą puslapį (pridedama po 4 psl.) 2-3 d.d. + pristatymo terminai

 Atkreipkite dėmesį į kelis svarbius dalykus, kad jūsų fotoknyga būtų graži ir kokybiška:

 

1. Parinkite kokybiškas nuotraukas - jos turėtų būti ryškios ir skaidrios, nenutamsintos, ne mažesnės kaip 300 dpi raiškos pasirinktam dydžiui, pvz. 10x15cm dydžiui reikalinga ne mažesnė kaip 1180x1770px (10x300/2,54) raiška. Planuojamas fotoknygoje talpinti nuotraukas atidžiai peržiūrėkite savo kompiuterio monitoriuje, išsididinę per visą ekraną. Nenaudokite nuotraukų, atsiųstų iš FB ar telefono.

2. Netalpinkite nuotraukų su svarbiomis detalėmis arti fotoknygos lapų išorinių kraštų, nes jos bus nupjautos gamybos proceso metu. Taip pat venkite dėti svarbias detales puslapių sudūrimo vietoje, nes galimas nedidelis vaizdo poslinkis. Saugus tekstų ar kitų svarbių detalių atstumas nuo kiekvieno puslapio krašto yra ne mažiau kaip 5-7 mm.

3. Parinkite tik pačias gražiausias ir kokybiškiausias nuotraukas ir nesistenkite pridėti didelio jų kiekio viename lape, nes knyga taps panaši į mirgančią mozaiką.


Kaip užsakyti fotoknygos gamybą:

 

1. Prisijunkite ir spauskite "sukurti fotoknygą" - jūs būsite perkelti į maketavimo programą. Pasirinkite EKO serijos fotoknygas.

2. Patekę į maketavimo programą neskubėkite, rinkitės įvairius parametrus, nebijokite eksperimentuoti ir sekite programos žingsniais kol fotoknygos maketas jus tenkins.

3. Spauskite krepšelio ženklą, kad įdėtumėte maketą į tarpinį krepšelį.

4. Spauskite "gaminti" ir fotoknyga bus įdėta į pagrindinį krepšelį.

5. Norodykite užsakymo atsiėmimo parametrus ir apmokėkite užsakymą.

 

Fotoknygos maketavimo gidas


Sukurti fotoknygą