Kaip užsakyti?

1. Kaip pateikti nuotraukų spausdinimo užsakymą?

 

Prisijunkite, įkelkite nuotraukas, suformuokite užsakymą. Šalia kiekvieno svarbaus užsakymo parametro rasite informacinį ženkliuką - , perskaitę informaciją pasirinkite Jums priimtiną variantą ir tęskite taip iki kol baigsite formuoti užsakymą.

 


2. Kaip pateikti fotosuvenyrų užsakymą?

 

Prisijunkite, išsirinkite norimą suvenyrą, priskirkite nuotraukas, suformuokite užsakymą. Šalia kiekvieno svarbaus užsakymo parametro rasite informacinį ženkliuką - , perskaitę informaciją pasirinkite Jums priimtiną variantą ir tęskite taip iki kol baigsite formuoti užsakymą.

 


3. Kaip pateikti vieną užsakymą iš įvairių kategorijų prekių ar paslaugų?

 

Pasirinkite prekę ar paslaugą nurodykite jos parametrus ir dėkite į krepšelį. Toliau spauskite bet kurią norimą paslaugų kategoriją, pasirinkite produktą, nurodykite jo parametrus ir irgi dėkite į krepšelį. Taip galite suformuoti vieną užsakymą iš ivairiausių produktų ir taip sumažinti pristatymo išlaidas. Pridėtų produktų vertė bus atvaizduojama ekrano dešinėje, viršuje. Norėdami išvalyti krepšelį spauskite "Išvalyti krepšelį". Norėdami pradėti vykdyti užsakymą spauskite "Apmokėti" ir apmokėkite jį.