Fotoknyga "PREMIUM"

Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintos, didelės fotoknygos spausdinamos ant prabangaus Fujicolor Professional DPII, SILK paviršiaus fotopopieriaus, todėl vaizdas jose toks pat kokybiškas, kaip ir fotolaboratorijoje atspausdintose nuotraukose. Fotoknygos lapai yra ypač tvirti ir stori, viršelis - individualaus dizaino, kietas ir padengtas matiniu laminatu. Dėka "layflat" tipo įrišimo nuotraukas galima talpinti per abu puslapius iš karto, nereikia baimintis, kad sudūrimo vietoje vaizdas nesutaps ar dalis jo bus paslėpta. Viršelio nugarėlėje įmanoma talpinti tekstus.

 

 


PREMIUM fotoknygų kainos ir pagaminimo terminai:

Pavadinimas

Puslapių skaičius

Kaina už 20 psl. fotoknygą

Papildomų puslapių kaina

Pagaminimo terminas

PREMIUM fotoknyga SQUARE 30x30 cm, SILK paviršiaus fotopopierius 20 - 50 psl.

99,00 €

2,50 € už papildomą puslapį (pridedama po 2 psl.) 5-7 d.d. + pristatymo terminai
PREMIUM fotoknyga SQUARE 30x30 cm, LUSTRE paviršiaus fotopopierius 20 - 50 psl.

89,00 €

2,00 € už papildomą puslapį (pridedama po 2 psl.) 5-7 d.d. + pristatymo terminai

 Atkreipkite dėmesį į kelis svarbius dalykus, kad jūsų fotoknyga būtų graži ir kokybiška:

 

1. Parinkite kokybiškas nuotraukas - jos turėtų būti ryškios ir skaidrios, nenutamsintos, ne mažesnės kaip 300 dpi raiškos pasirinktam dydžiui, pvz. 10x15cm dydžiui reikalinga ne mažesnė kaip 1180x1770px (10x300/2,54) raiška. Planuojamas fotoknygoje talpinti nuotraukas atidžiai peržiūrėkite savo kompiuterio monitoriuje, išsididinę per visą ekraną. Nenaudokite nuotraukų, atsiųstų iš FB ar telefono.

2. Netalpinkite nuotraukų su svarbiomis detalėmis arti fotoknygos lapų išorinių kraštų, nes jos bus nupjautos gamybos proceso metu. Saugus tekstų ar kitų svarbių detalių atstumas nuo kiekvieno puslapio krašto yra ne mažiau kaip 5-7 mm.

3. Parinkite tik pačias gražiausias ir kokybiškiausias nuotraukas ir nesistenkite pridėti didelio jų kiekio viename lape, nes knyga taps panaši į mirgančią mozaiką.